Fotky z akcí

08.03.2018 Zaklíčské fan video

Na Youtube bylo publikováno video, na kterém jsme se podíleli jako herci. Jedná se trailer na letošní Blavicon. Díky, že jsme se mohli podílet, a sláva císaři!

 

 

13.10.2018 Zaklínač: Šarvátka

První námi oficiálně pořádaná akce se odehrála ve fantasy vesničce v Čišovicích, která se na dva dny proměnila v příhraniční pevnůstku v Cintře na jižním břehu mocné řeky Jaruga, kde po ústupu ze severu dlí zbytky nilfgaardské pěší brigády Nazair. Síly říše jsou posíleny o pomocné sbory, sebrané z různých koutů krajiny. Ne všechno je však ideální, šeptá se o průniků mořeplavců ze Skellige proti proudu Jarugy. A tak zatímco v Cintře se rokuje o míru, na hranicích se chystá k dalšímu krveprolití.

Akce byla simulací vojenského tábora, na hráče čekal vojenský výcvik, shánění zásob, patrolování po lese, průzkum terénu a léčky, a také povinná ranní očista z rukou našeho schopného felčara.

Foto by Daniela Špundová a Elohir.  Plná galerie od Elohir je zde.

 

 

 

 

 

16.9.2017 Natáčení pro Gwint klub

Dne 16.9.2017 jsme se jako herci účastnili natáčení živé předělávky traileru pro hru Gwent.  Natáčení se odehrálo v příjemném prostředí restaurace Anno Dominy v Praze a měli jsme možnost setkat se českými cosplayery.

Foto by Petr Stöckl